تبلیغات
زیر چتر آسمان - پنج عادت برای گسترش دادن تفکر
زیر چتر آسمان

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

پنج عادت برای گسترش دادن تفکر


٥ عادت برای گسترش دادن تفکر


این افکار ما هستند که واقعیت ما را می‌سازند پس عاقلانه است که با بزرگ فکر کردن می‌توانید زندگی بزرگی را در هر سطحی برای خودتان بسازید ؛ چه معنوی ، چه احساسی و چه جسمانی .
٥ عادت زیر به شما کمک می‌کنند تفکرتان را گسترش دهید تا بتوانید در نتیجه آنها زندگیتان را گسترده‌تر کنید .


در ادامه مطلب این پنج عادت را بخوانید


١ - انتخاب‌های شما سازنده نتیجه زندگی‌تان هستند .

برای این که چیزی برای خودتان بسازید ، باید تصمیم بگیرید آنچه که می‌خواهید همین الان مال شماست نه یک هفته دیگر یا یک ماه دیگر یا ٥ سال دیگر . باید حس کنید که داشتن آنچه که می‌خواهید چه حسی دارد و بعد تغییرات لازم را در زندگی‌تان ایجاد کنید . ممکن است گاهی برای‌تان سخت باشد که خودتان را از منطقه آرامش‌تان بیرون بکشید اما با نگه داشتن تصویر آنچه می‌خواهید در ذهن‌تان ، می‌توانید تصمیمات‌تان را براساس آن تصویر اتخاذ کنید. سعی کنید تصمیمات‌تان را از نقطه‌ای بگیرید که انگار آنچه می‌خواهید را به دست آورده‌اید ، نه از نقطه‌ای که واقعاً هستید .٢- عادات شما سازنده نتیجه زندگیتان هستند .

اگر بخواهید دونده ماراتن شوید ، باید عادات و خصوصیات یک دونده ماراتن را در خود ایجاد کنید . اگر می‌خواهید یک میلیونر شوید ، باید عادت‌های میلیونرها را داشته باشید . اگر می‌خواهید سلامت باشید ، باید عادت و رفتارهای افراد سالم را داتشه باشید . عادت‌های جسمانی و شخصی شما باید در جهت خواسته‌ هایتان باشند .٣ - محیط شما سازنده نتیجه زندگیتان است .

از جایی که زندگی یا کار می‌کنید راضی هستید ؟
باید محیطی برای خود بسازید که پشتیبان شما و هدفتان باشد . محیطی که موافق و در جهت اهداف تان باشد ، به شما این قدرت را می‌دهد که بتوانید با انرژی بهتری روی میسر کردن اهداف و آرزوهایتان تمرکز کنید . محیط احساسی‌تان چطور ؟
آیا کسانی که اطرافتان هستند از اهداف و آرزوهایتان حمایت می‌کنند ؟ محیطی که آنچه الان هستید را ساخته است ممکن است محیطی نباشد که بتواند کسی که دوست دارید باشید را بسازد . محیط عقلانی‌تان چطور ؟
به طرز تفکر اطرافیان‌تان دقت کنید . اطراف‌تان را با کسانی پر کنید که مثبت‌ اندیش هستند و مثل شما بزرگ فکر می‌کنند . اگر در اطراف کسانی هستید که مدام نگران هستند و می‌ترسند ، به خاطر داشته باشید که آن ترس و نگرانی‌ ها واقعیت ندارند و سعی کنید روابط‌ تان را با این افراد منفی‌ باف کمتر کنید .٤ - بطور مداوم دم اسنج فراوانی‌ تان را بالا ببرید .

ما در دنیایی گسترده زندگی می‌کنیم که از هر چیز به اندازه کافی برای همه وجود دارد . هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشید یا بخواهیم در دسترس ماست ، فقط به شرط این که آن را وارد تجربیات‌ مان کنیم . نمی‌توانید با ذهنی محدود ، به گستردگی و فراوانی دسترسی پیدا کنید . باید انتظار آن را در زندگیتان داشته باشید و به خودتان این اجازه را بدهید که در هر سطحی زندگیتان را گسترده کنید ، چه معنوی ، چه احساسی و چه مادی .٥ - روی " چراها " تمرکز کنید .

چرا این چیزی که می‌خواهید را می‌خواهید ؟
وارد هدف و علایق‌ تان شوید . وقتی فهمیدید هدف و تمایلات‌ تان چه‌ ها هستند، برایتان ساده‌تر خواهد بود که زندگیتان را در جهت آن اهداف و تمایلات پیش ببرید . وقتی در نظر بگیرید که چرا چیزی را میخواهید ، ارتعاشات‌ تان معمولاً به سمت تمایلات‌ تان خواهد رفت . هر زمان به این فکر کنید که چطور ، کی یا از طریق چه‌ کسی این اتفاق می‌افتد ، ارتعاشات‌ تان دوباره به سراغ مشکل و تمام دلایل این که چرا نمی‌توانید آن را داشته باشید ، برمیگردد .با اجرای همه این عادات در زندگیتان ،
متوجه میشوید که انرژی تان تغییر خواهد کرد .
اگر اجرای همه آنها به طور همزمان دشوار به نظر می‌رسد ،
هر بار با یک عادت جدید شروع کنید .
مطمئن باشید که زندگیتان گسترده‌ تر خواهد شد .

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : masoume eslahi

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان